informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Výpočet pôžičky

Výhody používania internetu dnes už nikto nemôže poprieť. Babičky si hľadajú na internete nové recepty, chlapi si prostredníctvom internetu vymieňajú skúsenosti s novými audio vychytávkami a deti si bez internetu už vôbec nedokážu predstaviť svoj život.
Ale internet nevyužívame len na surfovanie a vyhľadávanie informácií. Prostredníctvom internetbankingu dnes platíme svoje šeky a pomocou elektronickej pošty a sociálnych sietí komunikujeme s kolegami v práci a obchodnými partnermi. Tak prečo by ste mali obiehať všetky banky vo vašom meste, keď sa rozhodnete vziať si pôžičku?

Bolo by to zbytočné mrhanie časom. Veď už snáď každá banka na Slovensku má na svojej internetovej stránke kalkulačku, kde si sami, z pohodlia vašej obývačky, dokážete vypočítať splátky vašej pôžičky.

Tento výpočet je samozrejme len informatívny, ale každopádne sa podľa neho dokážete celkom dobre zorientovať a následne aj vybrať „svojich favoritov“ (banky s najvýhodnejšou ponukou), ktoré potom môžete navštíviť osobne.

Vyplnenie údajov v kalkulačke je pritom veľmi jednoduché. Väčšinou stačí, ak si vyberiete  typ pôžičky, sumu, ktorú si chcete požičať, preferovanú dobu splácania, príjem vás a vášho manžela (manželky), počet detí a mesačné výdavky, a kalkulačka vám vypočíta výšku vašej mesačnej splátky, výšku úrokovej sadzby a aj maximálnu výšku úveru, ktorú vám na základe zadaných údajov môže banka poskytnúť.

Takže keď budete najbližšie rozmýšľať o úvere, sadnite si so svojou „polovičkou“ k počítaču a preklikajte sa stránkami slovenských bánk. Ušetríte si kopec času stráveného v banke, a budete mať čas a priestor v pokoji sa rozhodnúť.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky na čokolvek, Pôžičky pre každého a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.