Výhodné pôžičky | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Výhodné pôžičky

Výhodnú pôžičku si každý z nás predstavuje inak. Pre jedného je výhodné, keď si môže vybrať dlhšiu dobu splácania s nižšími mesačnými splátkami, pre iného je zase dôležité, aby mal možnosť pôžičku predčasne splatiť bez poplatkov.

Proste každý má iné priority a iné kritériá na hodnotenie výhodnosti pôžičky.

Základným kritériom, ktoré však máme všetci rovnaké je vybaviť pôžičku v čo najkratšom čase, a preplatiť ju čo najmenej.

Keďže ponuka bankových produktov jednotlivých bánk na slovenskom bankovom trhu je skutočne veľmi bohatá a veľmi rýchlo sa mení, je niekedy naozaj ťažké, vybrať si.

Často sa stáva, že prídete do banky rozhodnutí pre konkrétny bankový produkt, a potom sa v lepšom prípade priamo tam, alebo v horšom prípade až doma pri čítaní zmluvy dozviete o rôznych skrytých poplatkoch a nevýhodných podmienkach, o ktorých sa banka v letáku, prípadne na webovej stránke akosi zabudla zmieniť.

Preto si vždy pred podpisom zmluvu poriadne prečítajte a nehanbite sa vypýtať si ju aj domov. Vyhnete sa tým mnohým nepríjemnostiam.

Samozrejme dôležité je, či si môžete vyberať. Pokiaľ vaše meno figuruje v bankovom registri, je veľmi pravdepodobné, že od banky už žiadnu pôžičku nedostanete. Vtedy sa vaše možnosti zúžia na výber z ponuky nebankových spoločností.

Tu si musíte dať ešte väčší pozor pri výbere spoločnosti, aj  výške pôžičky, pretože pri vysokých úrokoch a krátkej dobe splácania je vyššie riziko, že prestanete zvládať pôžičku splácať.

Skrátka ak si chcete vybrať pre vás ten najvýhodnejší úver, stanovte si jasné kritériá, ktoré sú pre vás dôležité, a potom si vyberte bankové, či nebankové produkty, ktoré tieto kritériá spĺňajú. A následne sa pri osobnej návšteve banky nezabudnite na všetko pýtať, aby ste boli do najmenších detailov oboznámení so všetkými poplatkami a sankciami.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky s ručením a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.