informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úvery Tatrabanka

Tatrabanka je momentálne treťou najväčšou bankou na Slovensku (po Slovenskej Sporiteľni a VÚB banke), čo sa týka podielu na finančnom trhu. No v mnohých oblastiach si zachováva pozíciu najlepšej banky, keď získa každoročne niekoľko medzinárodných ocenení.

Úvery Tatrabanka a aj rôzne pôžičky sú známe najmä tým, že k ich vybaveniu vám netreba množstvo dokladov. Postačí napríklad len potvrdenie o výške mesačného príjmu a preukázanie účelu pôžičky. Ďalšie informácie si už banka zistí sama, aby svojho klienta zbytočne nezdržovala.

Úvery Tatrabanka sú poskytované:

  • podnikateľom
  • živnostníkom
  • obyčajným ľuďom
  • dôchodcom
  • študentom

Medzi najobľúbenejšie úvery od Tatrabanky patrí Bezúčelový úver.

Bezúčelový úver

Pri tomto úvere si môžete požičať až 25 000 eur a sami si zvolíte, ktorý deň bude ten „splátkový“. Úver je možné získať aj bez ručiteľa, na maximálnu dobu splácania 72 mesiacov. Ako už z názvu vyplýva pri tomto type úveru nemusíte dokazovať účel, teda na čo poskytnuté peniaze využijete.

Počas doby splácania sa výška úroku vôbec nemení. Pre získanie Bezúčelového úveru musíte mať minimálne 18 rokov, maximálne však 65 a tiež trvalé bydlisko na území Slovenskej Republiky.

Všetky úvery Tatrabanka sú pomerne zaujímavé čo sa týka podmienok. Svedčí o tom aj ďalší finančný produkt – Americká hypotéka Tatrabanka. V Tatrabanke je teda možné získať americkú hypotéku s maximálnou výškou 10 000 eur až do 80% hodnoty založenej nehnuteľnosti, s dobou splácania 20 rokov.

Medzi ďalšie úvery Tatrabanka patrí napríklad Hypotéka TB bez dokladovania príjmu, Bezúčelový úver TB Garant alebo tiež Hypotéka TB so štátnym príspevkom pre mladých.

Tento příspevěk byl zaslán Poskytovatelia pôžičiek a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.