informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úvery pre živnostníkov

Ak podnikáte a patríte do skupiny živnostníkov, určite viete, že situácia nie je príliš ružová a máte to po každej stránke dosť zložité. Nedávna celosvetová finančná kríza je už síce za nami, no jej následky pociťujeme a budeme pociťovať ešte veľmi dlho.

Výnimkou určite nie sú ani živnostníci, ktorí sa neraz pretĺkajú od mesiaca k mesiacu a financie sa im nehorázne rýchlo míňajú.

Ak sa aj vy nachádzate v podobnej situácii, mali by ste si poobzerať úvery pre živnostníkov, ktoré vám môžu pomerne výrazne pomôcť dostať sa z ťažkých finančných problémov.

Úvery pre živnostníkov sú určené najmä podnikateľom, ktorí potrebujú požičať najmä menšiu sumu peňazí. Najčastejšie sa jedná o požičanie troch, či štyroch tisícok eur.

Úver pre živnostníkov poskytujú všetky banky, u ktorých trvá vybavenie rovnako rýchlo ako u väčšiny nebankových finančných spoločností. Ak sa rozhodnete radšej pre nebankový úver pre podnikateľov a živnostníkov, dávajte si dobrý pozor a stavte radšej na väčšiu spoločnosť, ktorá už má na Slovensku nejaké to meno.

Verte, že by ste neradi naleteli nejakému podvodníkovi a dostali sa ešte do horšej situácie v akej ste momentálne. Úvery pre živnostníkov sú obľúbené pre vysokú rýchlosť vybavenia. Nemusíte veľa dokladovať ako je tomu u iného typu úveru, či dokonca nemusíte predkladať ani podnikateľský zámer.

Pri úvere stačí ručiť majetkom a môže oň požiadať naozaj každý. Dokonca aj živnostník, ktorému sa darí, ale chce rozšíriť obzor svojho podnikania ešte ďalej.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové úvery, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.