informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úvery pre začínajúcich podnikateľov

Úver pre začínajúcich podnikateľov je vlastne klasický úver, pri ktorom netreba dokladovať jeho účel a využitie. Ako už z názvu vyplýva tieto úvery sú určené pre podnikateľov – právnické aj fyzické osoby. Hlavnou podmienkou je však trvalý pobyt, či sídlo na území Slovenskej Republiky.

Preto ak ste začiatočník v svete biznisu, úvery pre začínajúcich podnikateľov by mali byť pre vás krokom k uskutočneniu vašich snov a plánov.

Výška poskytovaného úveru býva väčšinou od 50 000 eur do neobmedzenej výšky. Výhodou úveru pre podnikateľov je, že ho môže získať aj úplný začiatočník v tomto obore, ktorý zatiaľ nevykazuje žiadny väčší zisk.

Ďalším veľkým plusom tohto úveru je, že ho môže získať naozaj všetci podnikatelia, pretože každá žiadosť sa posudzuje zvlášť a osobitne. Úvery pre začínajúcich podnikateľov sa dajú zaobísť aj bez ručenia majetkom.

K vybaveniu si však treba zobrať platný občiansky preukaz (aj manželkin, prípadne mužov), kartičku k bankovému účtu, daňové priznanie a samozrejme doklad o oprávnení podnikať, teda živnostenský list alebo výpis z obchodného registra.

Pri začínajúcich podnikateľoch je nutný ručiteľ. Medzi najvyužívanejšie úvery pre začínajúcich podnikateľov patria tie od Slovenskej Sporiteľne, TatraBanky, Všeobecnej úverovej banky a v neposlednom rade aj od ČSOB. V bankových spoločnostiach sa vzhľadom na väčšie riziku u začínajúcich podnikateľoch pozerá hlavne na zámer využitia peňazí a taktiež sa nahliada do registra dlžníkov, či registra trestov.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové úvery, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.