informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úvery na čokoľvek

Úvery na čokoľvek môžeme na finančnom trhu nájsť aj pod menom bezúčelový úver, či pôžička na čokoľvek.

Úvery na čokoľvek sú teda úvery, pri ktorých nemusíte poskytovateľovi peňazí nič dokladovať a peniaze môžete využiť na úplne všetko. Môžete si teda kúpiť nové domáce spotrebiče, ísť na dlho-plánovanú dovolenku do zahraničia k moru, či zmodernizovať si vlastný domov.

Úver na čokoľvek majú vo svojej ponuka všetky finančné inštitúcie, ako tie bankové, tak aj nebankové. Od spoločnosti, ktorú si nakoniec vyberiete závisí aj to, či budete potrebovať ručiteľa alebo nie.

Úvery na čokoľvek sú obľúbené u ľudí i vďaka svojej dlhodobej dobe splatnosti. Splatnosť tohto úveru je už od niekoľkých mesiacov po zhruba desať rokov.

Maximálna výška pôžičky môže byť okolo tých 30 000 eur a výška ročnej percentuálnej nákladovej miery (RPNM) sa pohybuje na úrovni 8% – 20%. Pri nebankových spoločnostiach to však môže byt oveľa viac. A práve preto je najlepšie úvery na čokoľvek vyberať v banke.

K vybaveniu úveru na čokoľvek je treba mať vek minimálne 18 rokov, trvalý pobyt na území Slovenska a tiež je potrebné mať potvrdenie od zamestnávateľa o výške mesačného príjmu.

Úvery na čokoľvek môžu vystupovať aj pod menom „americké hypotéky“, kedy sa jedná vcelku o slušný a výhodný úver. Výhodou je dlhá doba splatnosti, v niektorých prípadoch až po dobu 20 rokov. Pri tomto úvere na čokoľvek je však nutné ručiť majetkom – nehnuteľnosťou.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové úvery, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.