Úvery na bývanie pre mladých | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úvery na bývanie pre mladých

Každý jeden mladý človek by sa rád osamostatnil, ako finančne tak aj vlastným domom, či vo väčšine prípadoch vlastným bytom. Mladí ľudia, poväčšine ešte študenti na vysokých školách však nemajú taký vysoký mesačný príjem aby si to mohli dovoliť, teda ak vôbec nejaký majú.

Najlepšou voľbou sú v takomto prípade úvery na bývanie pre mladých, ktoré poskytuje takmer každá slovenská banka, avšak samozrejme aj rôzne nebankové spoločnosti. Úvery na bývanie pre mladých je ale možné chápať aj ako úvery na rekonštrukciu, či opravu bývania. Takýto typ úveru spája v sebe niečo medzi hypotékou a spotrebným úverom.

Úvery na bývanie pre mladých sú primárne účelovými pôžičkami. Totižto peniaze, ktoré vám finančná spoločnosť poskytne, by mali byť použité buď už na spomenutú rekonštrukciu nehnuteľnosti, jej modernizáciu alebo zakúpenie nových domácich spotrebičov.

Úvery na bývanie pre mladých bývajú vo väčšine prípadov poskytované vo väčších sumách, od tých 3000 eur až po 17 000 eur, čo je celkom pekná čiastka.

Poskytnutie takéhoto úveru pre mladých je takmer vždy podmienené ručiteľom, alebo ručením samotnou nehnuteľnosťou. Mesačné splátky sú vždy rovnaké a ich výška závisí predovšetkým od toho, akú sumu peňazí ste si požičali a samozrejme akú dĺžku splatnosti ste si vybrali.

Úver na bývanie pre mladých má približnú úrokovú sadzbu okolo tých 7-8%, no pri nebankovej spoločnosti môže byť oveľa vyššia. Preto ak máte možnosť, rozhodnite sa radšej pre úvery na bývanie pre mladých od nejakej banky.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové úvery, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.