informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úver z PSS

Prvá Stavebná Sporiteľňa, skratkou PSS, sa pohybuje na slovenskom finančnom trhu už od roku 1992. Počas takmer dvoch desaťročí si získala množstvo spokojných klientov, hlavne svojimi kvalitnými úvermi.

Stavebné sporenie má vďaka nej na Slovensku dobrú tradíciu a má myšlienku, že klient si svojimi vkladmi, štátnou prémiou a úrokmi nasporí časť prostriedkov, ktoré potrebuje na svoje nové bývanie či rekonštrukciu nehnuteľnosti.

Okrem stavebného sporenia disponuje Prvá Stavebná Sporiteľňa aj ďalšími produktmi. Úver z PSS je pomerne výhodný a je možné ho využiť na nové bývanie, či bytový dom.

Úver z PSS môže získať takmer každý, kto oň požiada a spĺňa aspoň základné podmienky ako napríklad vek 18 rokov a trvalé bydlisko na území SR. Veľmi výhodný a môže byť úver z PSS na bývanie s úrokom od 1,69%.

Jedná sa naozaj o jeden z najlepších úverov na našom finančnom trhu a len ťažko mu hľadať konkurenciu. Tento úver z PSS môžete využiť na refinancovanie inej pôžičky alebo využiť na opravy súčasnej nehnuteľnosti, či jej modernizáciu. Pri tomto type úveru môžete požiadať o peniaze až do výšky 170 000 eur a to aj bez predchádzajúceho sporenia v Prvej Stavebnej Sporiteľni. Dokonca k vybaveniu nebudete potrebovať potvrdenie od vášho zamestnávateľa o výške príjmu a taktiež nemusíte mať ručiteľa, či ručiť majetkom.

Prvá Stavebná Sporiteľňa sa snaží vychádzať v ústrety svojim klientom a aj preto umožnila nastavenie si splátok a dobu splatnosti samotnému zákazníkovi. A ako keby toho ešte nebolo málo, úver z PSS si môžete dať poistiť proti neschopnosti splácania.

Tento příspevěk byl zaslán Poskytovatelia pôžičiek a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.