Úver stavebné sporenie | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úver stavebné sporenie

V prípade že si chcete zlepšiť svoje bývanie a cítiť sa u vás doma lepšie, je pre vás ideálny riešením stavebné sporenie. Toto stavebné sporenie sa oplatí nielen kvôli úveru, ale aj vďaka štátnej prémií.

Štátna prémia je pripisovaná a ročne a nepodlieha dani z príjmu. Princíp stavebného sporenia spočíva v tom, že si sporiteľ odkladá na svoj účet peniaze a keď si našporí určitú čiastku prostriedkov, druhú môže získať pomocou veľmi výhodného úveru s nízkou úrokovou sadzbou, ktorú banka v každom prípade nemôže meniť.

Najčastejšie sa žiada o tento úver až po niekoľkých rokoch, no vďaka medziúveru sa toto obdobie môže skrátiť len na pár dní. Výška úveru závisí od našej cieľovej čiastky. Ľudia si väčšinou stanovujú cifru okolo 10 000 eur, no maximálna cieľová čiastka sa môže vyšplhať až do sumy 200 000 eur.

Tým že si zvýšite túto cieľovú čiastku, tým si zvýšite aj výšku svojho úveru. Úver, ktorý z banky čerpáte sa dá použiť iba na rekonštrukciu a stavbu vášho bytu či domu, zatiaľ čo nasporené peniaze môžete využiť na čokoľvek.

Stavebné sporenie spolu s úverom je veľmi výhodné, stačí ak ste osoba staršia ako osemnásť rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a môžete sa aj vy tešiť z prestavby domu či bytu. Aj keď si pri uzatváraní zmluvy netreba robiť ťažkú hlavu, je potrebné aby ste uzatvorili túto zmluvu čo najlepšie podľa vašich potrieb.

Tento příspevěk byl zaslán Novinky, Spotrebiteľský úver a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.