informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úver s najnižším úrokom

V súčasnej dobe nerobí nikomu problém požičať si v banke, nebankovej spoločnosti alebo ú súkromnej osoby nejaké tie peniaze. Dokonca ani vtedy, keď sa jedná o nezamestnaných ľudí, ženy na materskej dovolenke, študentov, živnostníkov, či podnikateľov.

Horšie už je zorientovať sa na finančnom trhu a vybrať si z nespočetného množstva úverov a pôžičiek tú najvhodnejšiu možnosť.

V tomto by nám mali pomáhať rôzne články a rady, ktorými sa treba pri výbere riadiť. Pretože prioritou každého jedného žiadateľa, by malo byť nájsť úver s najnižším úrokom na trhu. Veď predsa kto by chcel zbytočne preplatiť peniaze, ktoré by mohol minúť niekde inde?

Asi len hlupák by si nevybral úver s najnižším úrokom. Ak hľadáte úver s najnižším úrokom, mali by ste sa poobzerať po ponukách komerčných bánk. Tie totižto majú na svojich produktoch menší úrok, čo zapríčiňujú mnohé náročné kritéria požadované od klienta.

Tak napríklad ak si chcete vybaviť v banke úver s najnižším úrokom a máte záznam v bankovom registri dlžníkov, máte proste smolu a peniaze nedostanete. V nebankovej spoločnosti tomu tak nie je, keďže sa do registra dlžníkov nenahliada.

Avšak tu platí, že tieto finančné firmy si väčšie riziko vykupujú vyššou úrokovou mierou. Preto ak máte možnosť požičať si v banke, urobte tak. Úver s najnižším úrokom v nebankovom sektore alebo u súkromnej osoby voľte len v prípade, že nemáte inú možnosť.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové úvery, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.