informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úver od štátu

Potrebujete rýchlo získať peniaze, no nemáte kde? Hľadáte to najvýhodnejšie riešenie ako ich získať s výhodným úrok?

Ak hľadáte ideálny úver, nemusíte ho hľadať len v banke alebo nebankových inštitúciách, ktoré často ponúkajú ten najhorší úver a je dosť možné, že vás jednoducho podvedú.

Preto nezúfajte, aj keď to väčšina ľudí nevie, tak aj priamo štát ponúka niektoré výhodné úvery ako napríklad úver na bývanie. Tento úver dopomôže hlavne mladým ľuďom, ktorý sa plánujú osamostatniť a vybudovať si svoj nový domov.

Je to veľmi lákavá ponuka, no v praxi je dosť ťažké získať ich. Je to z jednoduchých dôvodov a to najmä preto, lebo záujemcov o tieto úvery je veľa a štát kladie veľa špecifických požiadaviek.

Z toho vyplynie že štát poskytne úver iba hŕstke ľudí, ktorá tieto požiadavky bude spĺňať. V prípade že si vás štát vybral, môže vám požičať peniaze do 10 000 eur. Samozrejme od výšky pôžičky sa bude odvíjať ročné úročenie (Pri sume 5 000 eur sú to približne 2 percentá ). Maximálna doba splatnosti je až 10 rokov, pričom si môžete ľubovoľne zvoliť splátky.

Podľa toho ako vám to finančná stránka dovoľuje, môžete pri splátke zaplatiť viac, inokedy menej. V prípade že chcete splatiť celý úver, môžete to urobiť bez poplatkov na rozdiel od rôznych bánk či nebankových spoločností, ktoré si určujú nemalé peniaze za splatenie dlhu naraz. Na záver sa dá povedať, že úver od štátu je veľmi výhodný v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi úverov.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové úvery, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.