Úver od OTP | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úver od OTP

OTP Banka Slovensko a.s. je na Slovensku pomerne populárna a disponuje 71 pobočkami, ktoré sú prepojené s ústrednou pobočkou v Bratislave.

Táto finančná inštitúcia sa teší pomerne veľkej obľube u Slovákov, najmä vďaka rýchlo vykonaným bankovým operáciám. Korešpondenčné banky OTP pôsobia aj v zahraničí, v takmer celej Európe. I to svedčí o kvalite služieb, ktoré OTP banka poskytuje.

Úver od OTP banky je poskytovaný ako individuálnym klientom (napr. študenti), tak aj korporátnym klientom. Úver od OTP je tak dostupný pre všetky typy využitia, dokonca aj na refinancovanie aktuálnych dlhov, rozbeh firmy a pokrytie iných nákladov. O úver od OTP banky môžete požiadať buď na danej pobočke spoločnosti, no najnovšie aj cez internet a telefonicky.

Schválenie úveru od OTP trvá zhruba jeden deň, no väčšinou to trvá maximálne 1-3 pracovné dni. K vybaveniu budete určite potrebovať doklady totožnosti, najčastejšie sa vyžadujú dva – občiansky preukaz a vodičsky preukaz, prípadne je akceptovaný ak cestovný pas.

Ak chcete získať úver od OTP banky nesmiete mať žiaden zápis v bankovom registri dlžníkov, musíte mať minimálne 18 rokov a samozrejme trvalý pobyt na území Slovenskej Republiky.

Ako najvýhodnejší úver od OTP banky sa javí OTPhypo úver, pri ktorom nepotrebujete žiadneho ručiteľa a svoje peniaze dostanete hneď po schválení žiadosti na váš bankový účet. Druhým najlepším úverom je Hypotekárny úver pre mladých. Mladí ľudia, ktorí ho získajú, môžu poskytnuté peniaze využiť na svoje nové bývanie, modernizáciu príbytku, ale aj na zakúpenie nových domácich spotrebičov.

Tento příspevěk byl zaslán Poskytovatelia pôžičiek a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.