informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Úver Dexia

Finančná spoločnosť Dexia banka Slovensko a.s. funguje na našom trhu už od mája roku 2000. Hlavným akcionárom tejto novej banky sa vtedy stala medzinárodná finančná skupina Dexia. Okrem služieb klasickým klientom má aj zaujímavú ponuku smerom k financovaniu miest a obcí. Dexia banka ponúka naozaj široké spektrum komplexných služieb pre občanov a veľké i menšie podniky.

Úver Dexia banky dnes patrí medzi tie najlepšie vôbec, čo sa týka podmienok, úroku a celkovo poskytnutých služieb zákazníkovi. Nečudo preto, že sa Dexia banka stáva čoraz silnejšou bankou na našom území. Úver Dexia banky sa dá získať pomerne jednoducho a poväčšine aj z pohodlia vášho domova prostredníctvom vyplnenia online formuláru alebo telefonickým kontaktom so zamestnancom banky.

Ako aj pri ostatných bankách aj tu platí, že žiadateľ o pôžičku musí mať vek aspoň 18 rokov a tiež trvalé bydlisko na území Slovenska.

Ak si chcete vybaviť hociktorí úver Dexia banky musíte si so sebou určite zobrať dva doklady totožnosti (občiansky preukaz a vodičsky preukaz, prípadne cestovný pas) a niekedy sa vyžaduje aj potvrdenie o výške mesačného príjmu, či účel pôžičky.

Úver od Dexia banky môžete získať aj bez ručiteľa a taktiež bez ručenia nehnuteľnosťou, či iným majetkom.

Najvýhodnejší úver Dexia banky je bezpochyby Optim pôžička na čokoľvek, ktorú môžete využiť napríklad na modernizáciu domu, zakúpenie auta alebo zakúpenie dovolenky niekde pri mori. Čerpať peniaze z pôžičky môžete už do 24 hodín a maximálna hranica úveru je 13 400 eur. Ak teda hľadáte výhodný úver, skúste porozmýšľať nad ponukou Dexia banky.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové spoločnosti, Nebankové úvery a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.