informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Študentské pôžičky ČSOB

Ste študentom vysokej školy a plánujete v lete ísť na jazykový pobyt do zahraničia? Alebo len potrebujete požičať peniaze na to, aby ste si užili leto? Tak vtom prípade je pre vás ideálnym riešením zvýhodnený študentský úver od  ČSOB.

Podmienkami pre získanie tohto zvýhodneného študentského úveru je vek od 18 do 28 rokov, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a byť študentom minimálne  druhého  ročníka denného štúdia na vysokej škole alebo na  vyššej odbornej škole. Nie je podmienkou, aby ste boli klientom ČSOB.

Ak spĺňate tieto podmienky, môžete si podať žiadosť o zvýhodnený študentský úver s úrokovou sadzbou 8,94%. Takýto úver vám zabezpečí  finančnú rezervu až do výšky 6 000 €, pričom nemusíte dokladovať účel, na ktorý plánujete peniaze použiť. Splatnosť úveru je až do 10 rokov.

Ďalšou možnosťou ako si u ČSOB môžu študenti požičať peniaze je aj povolené prečerpanie na účte. K jeho schváleniu musíte mať v ČSOB zriadený účet, pričom mať zriadený účet v ČSOB je pre študentov nesmierne výhodné nakoľko neplatia žiadne poplatky za vedenie účtu.

O povolené prečerpanie môžu študenti požiadať alebo pri zriaďovaní účtu, alebo kedykoľvek neskôr v ktorejkoľvek pobočke ČSOB. Tento úver je možné čerpať z bežného účtu, pričom jeho maximálna výška je 600 Eur. Princíp fungovania povoleného prečerpania je veľmi jednoduchý.

Študent má peniaze stále k dispozícii na svojom bežnom účte a vybrať si z nich môže vždy keď to potrebuje. Úroky platí len za sumu, ktorú k danému zúčtovaciemu obdobiu vyčerpal. Ak povolený limit nečerpá, neplatí zaň žiadne úroky.

Ďalšou výhodou je možnosť čerpať časť prostriedkov bezúročne, pričom zostávajúca časť je úročená zvýhodnenou úrokovou sadzbou.

ČSOB teda ponúka študentom dve možnosti ako si požičať peniaze za veľmi výhodných podmienok. Preto ak ste študentom minimálne druhého ročníka vysokej školy, alebo vyššej odbornej školy a potrebujete si požičať peniaze, neváhajte a hor sa do najbližšej pobočky ČSOB.

Tento příspevěk byl zaslán Študentské pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.