Študentské pôžičky bez ručiteľa | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Študentské pôžičky bez ručiteľa

Spomínate si ešte na svoje študentské časy, keď ste skoro stále „smrdeli grošom“? A ak ste chceli nejaké peniažky, museli ste si ich sami ťažko zarobiť na nejakej študentskej brigáde? Určite áno.

Dnešní študenti to majú v tomto smere oveľa jednoduchšie. Ak si dnes chcú študenti zadovážiť peniaze, stačí im jednoducho zájsť do banky. Banky sa v súčasnej dobe doslova predháňajú, ktorá študentom požičia peniaze, a u ktorej z nich si študenti otvoria účet.

Z toho dôvodu ponúkajú banky študentské pôžičky a iné produkty určené špeciálne pre študentov za skutočne výhodných podmienok.

Keďže študenti sú pre banky špecifická cieľová skupina, študentské pôžičky majú tiež svoje špecifické parametre.

Úroková sadzba u študentských pôžičiek je omnoho nižšia ako u bežných pôžičiek, splatnosť pôžičky je až do 10 rokov, výška splátky je garantovaná počas celého obdobia splácania a prvú splátku istiny je možné odložiť až na obdobie po skončení štúdia.

Podmienkami pre získanie študentskej pôžičky sú spravidla vek od 18 do 28 rokov, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a samozrejme žiadateľ musí byť študentom vysokej školy.

Finančné prostriedky získané prostredníctvom študentskej pôžičky môže študent použiť akokoľvek, to znamená, že ide o bezúčelový úver, pri ktorom nedokladujete účel použitia prostriedkov úveru. Môžete ho využiť na zaplatenie denného, či diaľkového štúdia, na zaplatenie jazykového kurzu v zahraničí, kúpu notebooku, alebo z nich môže uhrádzať svoje výdavky popri štúdiu.

O študentskú pôžičku môžu spravidla žiadať študenti tak denného, ako aj diaľkového štúdia. Študentská pôžička je poskytovaná študentom vysokých škôl už od prvého ročníka. U niektorých bánk sú dokonca zvýhodnení študenti  niektorých konkrétnych vysokých škôl.

Skrátka ak ste študentom vysokej školy a potrebujete si na čokoľvek požičať peniaze, navštívte ktorúkoľvek banku vo vašom meste a ak budete spĺňať podmienky pre jej schválenie, určite ju dostanete. Veď predsa každá banka sa snaží pritiahnuť nových mladých klientov. A ako si ich lepšie nakloniť, ak nie zvýhodnenými úvermi.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky pre každého, Študentské pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.