Rýchle úvery | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Rýchle úvery

Rýchle úvery má vo svojom sortimente nejdená banka i nebanková inštitúcia. Tento typ úveru je vhodný predovšetkým pre ľudí, ktorých zasiahol nečakaný finančný problém a potrebujú tak expresné vybavenie úveru.

Rýchle úvery môžete vybaviť jedinou návštevou na ktorejkoľvek pobočke danej spoločnosti alebo najnovšie aj prostredníctvom internetu i telefonátom so zamestnancom firmy.

Pri online vybavovaní sa v niektorých prípadoch môžete dozvedieť okamžite, či vám bude rýchly úver poskytnutý alebo nie. Hlavnou nevýhodou rýchlych úverov je vyšší úrok a taktiež vyšší poplatok za vybavenie/splácanie pôžičky.

Niekedy si dokonca banka alebo iná finančná inštitúcia za expresné vybavenie úveru účtuje poplatky, ktoré nakoniec zaplatíte tiež vy. No i napriek tomu sú rýchle úvery i naďalej veľmi obľúbené u množstva ľudí. Veď vybavenie úveru do 24 hodín vraví za všetko, podobne ako okamžité vyhodnotenie žiadosti.

Poskytnuté peniaze z úveru môžete využiť na ľubovoľné účely a poskytovateľovi teda nemusíte nič dokladovať ani preukazovať. Dokonca môžete rýchle úvery využiť aj na refinancovanie vašich terajších záväzkov voči iným spoločnostiam.

Po schválení žiadosti dostanete peniaze priamo na ruku pri návšteve pobočky alebo zaslaním na váš bankový účet. Takže ak sa vám pokazila práčka, chladnička alebo vaše nové auto, rýchle úvery pomôžu pokryť financovanie opravy, či zakúpenie úplne novej elektroniky.

Tento příspevěk byl zaslán Novinky, Spotrebiteľský úver a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.