informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Rýchle pôžičky bez registra

Stalo sa už aj vám, že ste pre množstvo povinností zabudli načas  zaplatiť nájom, alebo ste sa jednoducho zmýlili pri zadávaní čísla účtu pri internetbankingu bez toho, aby ste si to všimli, a pokojne ste si žili ďalej, až kým vám neprišla upomienka?

Určite áno. Takéto veci sa totiž stávajú bežne. Ak by sa vám to však stalo pri splátke za pôžičku, môže sa vám ľahko stať, že než stihnete mihnúť okom, už vás banka zaradí do bankového registra dlžníkov. A keď sa to stane, už vám žiadna banka ďalší úver nebude chcieť poskytnúť.

Budete pre ňu nedôveryhodná osoba, so zlou úverovou históriou a k žiadnemu úveru z banky sa už nedostanete. Zdá sa vám to pritiahnuté za vlasy? Bohužiaľ takto to v praxi niekedy naozaj funguje.

Keď už sa stane, že ste sa z akéhokoľvek dôvodu ocitli v zozname neplatičov, neznamená to, že už sa nikdy k žiadnej pôžičke nedostanete. Stále je tu pre vás možnosť využiť ponuku niektorej z nebankových spoločností, ktorých je na slovenskom finančnom trhu skutočne neúrekom.

Najvýznamnejšou prednosťou pôžičiek od nebankových spoločností, na ktorej stojí vlastne aj ich úspech na finančnom trhu, je práve to, že pri poskytovaní pôžičiek nenahliadajú do bankového registra neplatičov.

Preto vlastne o pôžičku od nebankovej spoločnosti môže požiadať prakticky ktokoľvek. Aj osoba,, ktorá sa nachádza v bankovom registri, aj nezamestnaní, aj matky na materskej dovolenke, či dôchodcovia.

Preto ak ste aj vy v situácii, že ste sa ocitli v bankovom registri, alebo vám proste banka z nejakého dôvodu vašu žiadosť o pôžičku zamietla, obráťte sa na ktorúkoľvek z nebankových spoločností. Aj keď nie za takých výhodných podmienok ako v banke, ale úver u nich určite dostanete. A budete sa až čudovať ako rýchlo budete mať peniaze v rukách.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky bez registra, Rýchle pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.