informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

PROFI CREDIT pôžičky

Profi Credit je finančná inštitúcia orientovaná na poskytovanie pôžičiek. Na našom trhu pôsobí už niekoľko rokov a je dcérskou firmou nadnárodnej spoločnosti Profireal Group fungujúcej vo viacerých európskych krajinách, predovšetkým v Bulharsku, Poľsku a Česku.

Firma sa zameriava na celé spektrum klientov. Z jej ponuky si vyberú zamestnaní, dôchodcovia, mamičky na materskej dovolenke či podnikatelia. Ku každému žiadateľovi o úver pristupuje individuálne a riadi sa zásadami spoločenskej zodpovednosti. Navyše podporuje charitatívne projekty, ku ktorým patrí dlhodobý sponzoring Detského domova v Liptovskom hrádku.

Vďaka uvedeným pozitívam sa zo spoločnosti stal spoľahlivý finančný partner mnohých fyzických a právnických osôb či subjektov. Jej služby na Slovensku sprostredkúva viac ako 450 klientských poradcov, ktorí sa snažia čo najlepšie vyhovieť potrebám zákazníkov. Je tiež členom niekoľkých finančných asociácií a pravidelne zverejňuje výročné správy.

Ak ste sa rozhodli požiadať o pôžičku v Profi Credit, máte tri možnosti. Tou prvou je priame oslovenie niektorého z klientských poradcov pracujúcich vo vašom regióne. Poradca vás navštívi u vás doma, takže nikam nemusíte chodiť, a navrhne vám riešenie vašich požiadaviek. Druhá možnosť je navštíviť niektorú z pobočiek firmy, nachádzajú sa v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici a Košiciach.

Posledná a najzaujímavejšia alternatíva je požiadať o pôžičku cez internet. Na stránkach spoločnosti sa dočítate všetky potrebné informácie a vyberiete si typ úveru, ktorý je pre vás najvhodnejší. V priebehu niekoľkých sekúnd sa dostanete k ponuke pre vašu kategóriu žiadateľov (občania a podnikatelia) a bližšie určíte, o aký produkt máte záujem. Následne zadáte požadovanú sumu a dobu splácania.

Ihneď po vykonaní tohto kroku uvidíte výšku mesačnej splátky, ročnú percentuálnu mieru nákladov a celkovú výšku spotrebiteľského úveru.

Pokiaľ vám ponuka vyhovuje, stačí vyplniť a odoslať krátky internetový formulár. Následne vás budú kontaktovať zamestnanci spoločnosti a preberú s vami podrobnosti.

Tento příspevěk byl zaslán Celá SR, Nebankové pôžičky, Nebankové spoločnosti, Nebankové úvery, Novinky, Ponuka pôžičiek, Pôžičky na MD, Pôžičky online a označen , , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.