Pôžičky Tesco | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky Tesco

Obchodný reťazec Tesco patrí na Slovensku k tým najznámejším. Nakupuje v ňom prakticky každý jeden človek. K novším službám reťazca Tesco patria aj pôžičky a treba povedať, že za ten čas, od kedy ich má Tesco v ponuke, si už získali mnoho priaznivcov.

Tesco sa špecializuje na hotovostné pôžičky. To znamená, že človek príde do pobočky spoločnosti a vybaví si pôžičku, pri ktorej dostane peniaze do ruky. Takúto pôžičku netreba vybavovať výhradne osobne. Rovnako pohodlne sa dá vybaviť aj cez internet alebo prostredníctvom telefónu.

Všetky kontaktné informácie nájde človek na internetovej stránke spoločnosti. Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa človeku oplatí zvoliť pôžičku Tesco. Okrem už spomínaného vyplatenia peňazí v hotovosti existujú samozrejme aj ďalšie.

S pôžičkou Tesco si môže človek požičať od 1000 do 16000 eur a to takmer v každom obchodnom dome Tesco, teda všade tam, kde sa nachádza stánok finančných služieb Tesco. Ak sa človek pre túto pôžičku rozhodne, sám si môže zvoliť ako dlho bude pôžičku splácať, pričom maximálna doba splácania je 96 mesiacov.

Garancia výšky splátok je v prípade pôžičky Tesco samozrejmosťou a žiadateľ navyše nepotrebuje žiadneho ručiteľa.

Ak teda potrebujete pôžičku a neviete, na ktorú spoločnosť by ste sa mali obrátiť, vyskúšajte pôžičku Tesco. Na trhu je síce krátko, ale za ten čas si už stihla získať mnoho obdivovateľov, ktorí by ju vedeli len odporúčať.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové úvery, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.