informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky SLSP

Slovenská Sporiteľňa je jednou z najväčších bánk na Slovensku. Už mnoho rokov slúži klientom, ktorí jej zverujú každý mesiac svoj financie.

Okrem vedenia účtu sa môžu na ňu ľudia obrátiť aj so žiadosťou o pomoc v prípade pôžičky. Slovenská Sporiteľňa ich má vo svojej ponuke hneď niekoľko.

Tak ako každá banka aj Slovenská Sporiteľňa rozlišuje svojich klientov pri pôžičkách na individuálne osoby a na firmy a podnikateľov. Ak žiada o pôžičku jednotlivec má si z čoho vyberať.

Veľmi populárne sú bezúčelové pôžičky. Tie ponúka SLSP hneď v dvoch variantoch. Prvým z nich je spotrebný úver na čokoľvek. Ten môžu využiť všetci ľudia od 18 do 65 rokov, ktorí majú záujem.

Druhou možnosťou je spotrebný úver, ktorý je určený študentom. Na ten sa vzťahujú lepšie podmienky a preto si ho môžu dovoliť aj študenti, ktorých príjem je obmedzený. Klienti samozrejme nájdu v SLSP aj hypotéky.

Tie sú určené na bývanie a keďže si pri nich požičiava človek obyčajne skutočne vysoké sumy peňazí, vzťahujú sa na ne výhodné úroky.

Podnikatelia a firmy využívajú pôžičky SLSP najmä vtedy, ak plánujú rozšíriť svoje podnikanie alebo ak potrebujú preklenúť zlé obdobie, keď sa ich spoločnosti nedarí. Ak teda potrebujete využiť pôžičku alebo hypotéku a máte účet alebo veríte schopnostiam Slovenskej Sporiteľne, neváhajte a jej služby v tomto smere využite. Pripojíte sa tak k ľuďom, ktorým už SLSP zo zlej situácie pomohla.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové pôžičky, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.