informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky s registrom

Ak patríte medzi tých šťastných, ktorí nikdy nemali problém s dostatkom peňazí na svojom bankovom účte, ani so splácaním svojich pôžičiek, nemusíte sa báť, že by vám banka odmietla poskytnúť pôžičku.

Ak ste totiž disciplinovaní pri splácaní svojich pôžičiek, nemôže sa vám stať, že by sa vaše meno ocitlo v bankovom registri neplatičov.

V bankovom registri neplatičov totiž figurujú mená všetkých klientov bánk a rôznych splátkových, či leasingových spoločností, ktorí mali v minulosti, alebo v prítomnosti nejaký problém so splácaním svojich pôžičiek.

Či už išlo o omeškané splátky, alebo nepravidelné splácanie pôžičky, nikto z tých, ktorých mená sa v bankovom registri neplatičov nachádzajú si určite pri vybavovaní pôžičky ani len nepomyslel, že by sa tam niekedy mohol ocitnúť. Jednoducho doba je zlá, práce je málo, všetko je drahé, a tak sa môže stať skutočne každému, že jednoducho nebude môcť svoju pôžičku splácať.

Každopádne ten koho meno sa už raz ocitlo v bankovom registri neplatičov už so žiadnou pôžičkou od banky počítať nemôže. Darmo by sa pokúšal získať pôžičku v úplne inej banke, než v akej si už spôsobil problémy. Banka pri posudzovaní žiadosti o pôžičku vždy nahliada aj do registra neplatičov, a ak tam vaše meno nájde, jednoducho vašu žiadosť zamietne.

Potom vám už ostáva len požičať si od známych,  požiadať o pôžičku nejakú súkromnú osobu, ktorá pôžičky poskytuje, alebo si požičať od nebankovej spoločnosti. Okrem pôžičky od známych musíte vo všetkých ostatných prípadoch počítať s tým, že úroková sadzba bude podstatne vyššia, ako by bola pri pôžičke z banky. Ale to je daň za to, že je takáto pôžička vybavená rýchlo, komfortne a bez nahliadania do registra.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové pôžičky, Rýchle pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.