Pôžičky pre zamestnaných | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky pre zamestnaných

Pôžičky pre zamestnaných sú najviac využívanými a bankami najradšej poskytovanými typmi pôžičiek. Je to preto, lebo so sebou prinášajú najmenšie riziko a keďže klientmi sú v tomto prípade zamestnaní ľudia, ktorí majú pravidelný príjem, riziko, že by svoju pôžičku nezvládali splácať je skutočne mizivé.

Práve z týchto dôvodov vedú v tomto type pôžičiek práve banky. Samozrejme aj nebankové subjekty sa podieľajú nejakým percentom poskytnutých úverov v tejto oblasti, avšak vďaka svojim výhodnejším podmienkam  hrajú banky v počte poskytnutých pôžičiek pre zamestnaných prím. Ale to, že banky zamestnaným požičiavajú rady neznamená, že požičajú každému, prípadne, že požičajú každému rovnako.

Aj tu sa predsa len banky riadia vyhodnocovaním rizika a podľa toho vám požičajú len takú sumu, akú ste podľa nich určite schopní bez problémov splácať. V tomto prípade zohráva okrem výšky vášho príjmu a stability zamestnania dosť významnú úlohu aj vaša úverová história a platobná morálka.

Pretože ak ste sa z akéhokoľvek dôvodu niekedy v minulosti proti nej prehrešili, banka môže vašu žiadosť zamietnuť.

A v prípade, že ste sa voči platobnej morálke prehrešili opakovane, prípadne máte dokonca záznam v bankovom registri neplatičov, stáva sa pre vás aj napriek tomu, že ste zamestnaní, úver v banke prakticky nedosiahnuteľným.

A vtedy nastáva pre vás ten správny čas, požiadať o pôžičku v nebankovke. Aj keď určite nebudete z podmienok poskytnutia ( hlavne z vysokej úrokovej sadzby) takejto pôžičky úplne nadšení, rozhodne vás milo prekvapí jednoduchosť a rýchlosť jej vybavenia. A ak sa rozhodnete využiť možnosť vybaviť si pôžičku on-line, určite sa aj zamyslíte, prečo takúto možnosť neponúkajú svojim klientom aj banky.

A aj keď takýto úver preplatíte o niečo viac ako v banke, môže vás tešiť aspoň to, že ste bohatší o novú skúsenosť.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky pre každého a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.