informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky pre dôchodcov

Aj vy ste sa už tak dlho tešili na odchod do dôchodku? Počítali ste dni, kedy už konečne príde ten tak strašne vysnívaný posledný deň v práci? Snívali ste o tom, ako si na dôchodku konečne ráno dlhšie pospíte, budete sa  naplno venovať vnúčatám a svojej doteraz zanedbávanej záhradke?

Aké je však trpké prebudenie zo sladkého sna, keď po pár mesiacoch zistíte, že váš úbohý dôchodok vám sotva stačí na to, aby ste zaplatili nájom a účty a aspoň jeden krát do týždňa mohli mať k obedu mäso. A  vaše plány o spoločných výletoch s vnúčatami, či novej kosačke do záhrady sa rúcajú ako domček z karát.

A čo ak sa k tomu pridá ešte pokazená práčka, alebo chladnička? Vtedy je už naozaj každá rada drahá. Našťastie v dnešnej dobe už nie je ani pre dôchodcov problém, zobrať si pôžičku. Poviete si, však aj takto ledva vyžijem a čo ešte potom s dlžobou. Áno, určite máte pravdu. Ale čo sa dá robiť, keď bez takej chladničky sa už  dnes nedá existovať.

Keďže však dôchodcovia nie sú pre banky zaujímavou cieľovou skupinou, pôžičky pre dôchodcov musíte hľadať skôr u nebankových spoločností.

Nebankové spoločnosti, keďže sa špecializujú práve na rizikovejšie typy úverov, ponúkajú úvery aj nezamestnaným, či dôchodcom. Podmienkami poskytnutia pôžičky pre dôchodcov je spravidla vek do 65 rokov, prípadne aj viac, ale vtedy je už potrebný spoludlžník, fotokópia aktuálneho výmeru o dôchodku, fotokópia občianskeho preukazu a kartička z číslom účtu, kam majú byť peniaze prevedené. Minimálne výška dôchodku pre poskytnutie úveru musí byť zvyčajne aspoň 200 Eur.

Ak spĺňate tieto podmienky môžete si od nebankovej spoločnosti požičať finančné prostriedky vo výške od 300 do 2000 Eur. Doba splácania je spravidla od 1 do 8 rokov a tento úver je bezúčelový, takže nemusíte dokladovať účel jeho využitia.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky bez registra, Pôžičky pre každého a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.