informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky od VÚB

VÚB banka je jednou z najväčších bánk na našom trhu. Venuje sa širokému spektru finančných služieb a ako jedna z mála sa môže pochváliť zákazníckou základňou, ktorá sa počíta na stovky tisíc ľudí. V jej ponuke sa nachádza aj mnoho pôžičiek, ktoré už využil obrovský počet klientov.

VÚB banka má pôžičky rozdelené na tie, ktoré poskytuje individuálnym osobám a na tie, ktoré sú určené firmám a podnikateľom. Ak žiada o pôžičku jednotlivec, môže si vo všeobecnosti vybrať z flexipôžičiek alebo flexihypoték.

Prvé spomenuté sú spotrebné úvery, ktoré môže človek použiť na rôzne účely. Ak nevie, na čo by chcel pôžičku použiť, môže si zvoliť bezúčelovú flexipôžičku. V ponuke VÚB sú však aj flexipôžičky, ktoré sú určené na konkrétne účely.

K takým patrí napríklad flexipôžička:

  • na auto
  • na výmenu okien
  • na prerábanie bytu
  • flexipôžička pre študentov

Flexihypotéky sú samozrejme určené na bývanie. Popri klasickej hypotéke môže človek využiť aj bezúčelovú hypotéku alebo ak spĺňa kritéria aj hypotéku so štátnym príspevkom pre mladých.
Ak chce o pôžičku alebo hypotéku požiadať firma alebo podnikateľ, má si taktiež z čoho vybrať. Produktov, ktoré sú určené práve firmám a podnikateľom je vo VÚB banke naozaj dosť a navyše všetky sa snažia prispôsobiť každej jednej firme individuálne.

V prípade, že máte záujem o pôžičku od banky, ktorá má vybudované meno, skúste využiť pôžičku alebo hypotéku od VÚB banky. Na internetovej stránke banky alebo priamo v pobočke, kde vám ochotne poradia zamestnanci banky, sa dozviete viac.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové pôžičky, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.