Pôžičky na zmenku ihned | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky na zmenku ihned

Chcete si požičať, ale z určitých dôvodov nemôžete zájsť do banky? Nejedná sa o nezvyčajný prípad, veľa klientov je kvôli požiadavkám bánk nútené hľadať pôžičky v iných sektoroch. Nebankové spoločnosti ponúkajú pôžičky práve týmto klientom, ktorí sú pre banky rizikoví.
Získať nebankovú pôžičku je tak oveľa jednoduchšie ako si požičať v banke.

V banke je vyžadované, aby bol klient bonitný, mal dostatočný, preukázateľný príjem a prípadne ručiteľa alebo nehnuteľnosť, ktorú by mohol ručiť.

Tieto požiadavky väčšinou u nebankových spoločností nie sú a pôžičky tak môžu získať aj taký klienti, ktorí nemajú pravidelné príjmy – napríklad študenti, nezamestnaní či matky na materskej dovolenke.
Ak hľadáte vhodnú pôžičku z nebankového sektora, je pravdepodobné, že ste narazili na tzv. pôžičky na zmenku. Tieto pôžičky sú často ponúkané rôznymi súkromnými investormi či osobami. Ponuku týchto pôžičiek môžete nájsť v rôznych inzerátoch, kde investori ponúka pôžičky súkromne.
Získanie takejto pôžičky nie je príliš odlišné od pôžičiek z nebankovej spoločnosti. Súkromné ​​pôžičky väčšinou nemajú podmienky, len výnimočne. Pri uzatváraní zmluvy obe strany podpíšu zmenku, na ktorej sú uvedené všetky dôležité údaje (splatnosť pôžičky, výšky úrokových sadzieb). Zmenka patrí medzi cenné papiere a investor je tak zabezpečený v prípade, že by klient pôžičku nesplácal.

Pôžičku na zmenku môžete získať veľmi rýchlo, takmer okamžite. Súkromné ​​pôžičky bývajú schválené veľmi rýchlo, na rozdiel od pôžičiek v banke, ktoré musia prejsť schvaľovacím procesom.

Táto forma úveru má však aj niekoľko nevýhod. Medzi tie patria rizikovosť pôžičiek. Tá je spôsobená jednak tým, že pôžičky na zmenku bývajú s veľmi vysokými úrokmi a druhá nevýhoda je v tom, že pri pôžičkách na zmenku sú často vyžadované poplatky vopred a nie vždy sa môže jednať o spoľahlivého investora.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky na zmenku a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.