informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky do 24 hodín

Ako už zo samotného názvu vyplýva, pôžička do 24 hodín patrí k takzvaným bleskovým pôžičkám, ktoré nájdete výlučne v ponuke nebankových spoločností.

Tento typ pôžičky využívajú zväčša ľudia, ktorí sa ocitli v momentálnej finančne tiesni, a potrebujú skutočne „bleskovo“ požičať určitú sumu peňazí. Do takejto situácie, keď potrebujete rýchlo požičať bez zbytočných dokladov a zbytočných prieťahov, sa môže dostať skutočne ktokoľvek.

Ak si myslíte, že vám sa to určite nemôže nikdy stať, predstavte si napríklad nasledujúci scenár.

Zajtra máte odísť autom s rodinou na dovolenku do Talianska. Dovolenku máte už zaplatenú (minuli ste na ňu posledné úspory) a veci sú už zbalené v aute. Potrebujete už ísť len dotankovať, aby ste sa ráno nemuseli zdržovať. Otočíte kľúčikom v zapaľovaní, a nič. Skúsite to znova, a zase nič. Po niekoľkých márnych pokusoch to vzdáte a zavoláte kamarátovi, automechanikovi, a v kútiku duše dúfate, že to bude len nejaká maličkosť.

Bohužiaľ verdikt je – zlá batéria. Treba kúpiť novú. Našťastie výmena batérie nie je časovo náročná záležitosť, ale zrazu zistíte, že ani lacná. A čo teraz? Ak miniete posledné peniaze, neostane vám na cestu, a ak nekúpite novú batériu, na žiadnu dovolenku sa nepôjde. Tak vidíte, naozaj sa to môže stať každému.

A presne pre takéto prípady je tu blesková pôžička od nebankoviek.

Jednoducho skontaktujete nebankovku, pracovník vám zavolá, spresní si s vami vaše údaje a dohodne si s vami okamžite stretnutie. Pri vašom osobnom stretnutí mu predložíte 2 doklady totožnosti, podpíšete zmluvu, a peniaze máte v rukách.

Aké jednoduché, však? A teraz môžete zobrať peniaze, kúpiť batériu, naštartovať auto, a hor sa na dovolenku. A poučenie z celej tejto situácie: „Nikdy nehovor nikdy!“

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky online, Rýchle pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.