informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky ČSOB

Tak ako iné banky, aj ČSOB banka ponúka svojim klientom niekoľko druhov pôžičiek. Každá z nich je iná a určená na to, čo klient potrebuje. Na čo všetko si teda môže človek v ČSOB banke požičať?

Aká by to bola banka keby neponúkala spotrebné pôžičky? Aj tie sa samozrejme v ponuke ČSOB nachádzajú a hneď v niekoľkých variantoch. Jedným zo spotrebných úverov je bezúčelový úver, ktorý môže človek použiť na čo len chce. Ďalším spotrebným úverom je úver na bývanie. Pri ňom už bude musieť človek dokladovať spôsob použitia peňazí.

V neposlednom rade netreba zabúdať na spotrebný úver na auto, ktorý ČSOB banka taktiež svojim klientom ponúka.
Každá dobrá banka má vo svojej ponuke aj hypotéky. Aj takéto služby nájdu klienti v pobočke ČSOB banky.

Okrem klasických hypoték sa môže človek obrátiť na túto banku v prípade špeciálnej hypotéky na novostavbu alebo aj vtedy, keď vybavuje hypotéku mladý človek, ktorý nie je starší ako 35 rokov.

Pomerne zaujímavou možnosťou je aj „kombinovaná hypotéka“, pri ktorej môže človek použiť časť peňazí na bývanie a zvyšok mu banka prevedie na účet.

Ten potom môže použiť ako chce a nemusí dokladovať účel použitia.
Ak Vás niektorá z ponuky ČSOB banky zaujala, neváhajte a navštívte jej internetovú stránku alebo pobočku pre presnejšie informácie. Ochotní zamestnanci Vám určite poradia produkt, ktorý sa pre Vás hodí najviac.

Tento příspevěk byl zaslán Novinky, Poskytovatelia pôžičiek a označen , , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.