informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky bez registrov

Pôžičky bez registrov sú určené hlavne pre klientov, ktorí figurujú v zozname registrov neplatičov pôžičiek, leasingov alebo úverov. Myslíte si, že vy by ste sa nikdy na takomto zozname nemohli ocitnúť? Tak to si mysleli mnohí z tých, ktorých mená  v týchto registroch môžete nájsť.

Na to, aby sa vaše meno objavilo v registroch neplatičov totiž stačí niekedy naozaj málo. Nemusíte byť v zlej finančnej situácii a ani nemusíte mať nezodpovedný prístup k plneniu svojich pohľadávok a splácaniu svojich dlhov.

Jednoducho sa môže stať, že napríklad nemáte z nejakého dôvodu na svojom účte dostatok finančných prostriedkov v deň, keď je splatný váš úver, a vy si to jednoducho nevšimnete, alebo zadáte trvalý príkaz na úhradu leasingu na deň, ktorý máte v zmluve, ale neuvedomíte si, že keď tento deň vyjde napríklad na víkend, platba bude zrealizovaná až v pondelok. Tým pádom sa splátka zaplatí neskoro, a keď vás na to nikto neupozorní, problém je na svete.

Takýmto spôsobom, ani sami neviete kedy a ako a už ste zrazu pre banku nedôveryhodný klient a k žiadnej pôžičke z banky sa už nedostanete.

Zdá sa vám to maximálne nespravodlivé? Máte pravdu. Ale bohužiaľ aj takýto je niekedy život. Hrozne nespravodlivý. Keď si potom po prvotnom šoku a návale hnevu uvedomíte, že s tým už nič nedokážete spraviť, vtedy nastane ten správny čas na hľadanie riešení.

Možností máte viac. Súkromnú pôžičku od niekoho z rodiny, čo je najvýhodnejší spôsob, ale bohužiaľ nie často sa stáva, že vám niekto z rodiny v dnešných zlých časoch má z čoho požičať. Alebo požiadať o pôžičku v nebankovej, či pôžičkovej spoločnosti.

Napriek tomu, že vám v takejto spoločnosti požičajú aj keď figurujete v registroch, vybavíte ju rýchlo a peniaze máte prakticky ihneď, ich veľkou nevýhodou oproti úverom v banke je vysoká úroková sadzba. Preto ak už ste nútení požičať si od nebankovky, vždy si dobre zvážte výšku pôžičky a dobu splácania.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky bez registra, Rýchle pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.