informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky bez potvrdenia o príjme

Ponuka pôžičiek je dnes naozaj veľmi široká a tak každý kto trpí nedostatkom finančných prostriedkov si môže vybrať. Nie každý si však môže vyberať zo všetkých poskytovateľov pôžičiek.

Jedným z takýchto prípadov sú klienti, ktorí sú nezamestnaní alebo z iných dôvodov nemôžu dokázať pravidelné príjmy. Nie každý kto ponúka požičanie peňazí totiž schváli pôžičku klientom s takou bonitou.
Medzi takéto poskytovateľa patrí napríklad banky. Ak si požiadate o pôžičku v banke, budete musieť splniť ich požiadavky, medzi ktoré sa okrem iného radí aj potvrdenie o príjme. Touto podmienkou sa všetkým klientom, ktorí nemôžu príjmy doložiť od zamestnávateľa alebo daňovým priznaním, zníži počet možností, kde si pôžičku dohodnúť.

Banky však nie sú jediným poskytovateľom úverov. Požičať peniaze si tiež môžete u niektorej zo spoločností v nebankovom sektore. Nebankové spoločnosti ponúkajú pôžičky naozaj pre všetkých.

Nájdete tu teda pôžičky pre nezamestnaných, ženy na materskej dovolenke či pôžičky pre študentov. Všetci títo nezárobkové klienti si môžu u rôznych nebankových spoločností zažiadať o pôžičku.

Ide však o krátkodobé pôžičky, nebankové spoločnosti vám požičia väčšinou len pár desiatok euro s tým, že ich musíte zaplatiť is úrokom behom pár týždňov. Poplatky za pôžičky bez potvrdenia o príjme bývajú u nebankových spoločností vyšší ako úrokové sadzby v banke. Je to dané predovšetkým tým, že klienti nebankových spoločností sú menej bonitné a zároveň teda aj rizikovejšie.
Medzi výhody pôžičiek bez potvrdenia o príjme patrí predovšetkým to, ako ľahké a rýchle je ich vybavenie. Pri žiadaní o pôžičku si často vystačíte len s platnými dokladmi totožnosti. Vaša pôžička je potom schválená veľmi rýchlo a peniaze dostanete v priebehu niekoľkých dní.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.