informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička Slovenská pošta

Pošta už dávno nie je miestom, kde sa dajú len posielať listy a balíky, či platiť šeky. Dnes si už môže človek v prípade záujmu vybaviť na pošte aj pôžičku a to nielen jednu, ale hneď niekoľko druhov. Kedy sa teda človeku oplatí na Slovenskú poštu so žiadosťou o pôžičku obrátiť?

Odpoveď na túto otázku je pomerne jednoduchá a znie takmer vždy, keď si potrebuje požičať peniaze. Slovenská pošta ponúka niekoľko druhov pôžičiek, ktoré musia vyhovieť prakticky každému človeku. Ak sa človek ocitne v situácii, keď si potrebuje požičať niekoľko desiatok eur, môže využiť pôžičku, ktorá nesie názov „šikovná rezerva.“

S ňou sa dá v hotovosti požičať až 400 eur, ktoré poslúžia človeku na menšie nákupy, opravy alebo dokonca na dovolenku. K tejto pôžičke netreba ručiteľa, čo ju robí ešte zaujímavejšou.
Aj Slovenská pošta má v ponuke bezúčelové pôžičky.

Tie využívajú tí, ktorí si potrebujú požičať a nechcú pri pôžičke dokladovať spôsob použitia peňazí. S týmto druhom úveru si môže človek požičať až 3500 eur, čo je suma, ktorá stačí napríklad aj na kúpu ojazdeného auta.
Hypotéky a pôžičky na rekonštrukciu bývania sa taktiež dajú v prípade Slovenskej pošty jednoducho vybaviť.

V ich prípade ide o vyššie sumy peňazí a preto k nim treba viac papierovania, ale obyčajne nejde o nič, čo by človek nezvládol.
Na poštu chodíme často a obyčajne radšej ako do banky. Aj to je dôvod, prečo sú pôžičky a hypotéky od Slovenskej pošty čoraz populárnejšie.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové pôžičky, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.