informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička pre invalidných dôchodcov

Ste i vy invalidným dôchodcom? Tak v tom prípade si i vy uvedomujete, že dôchodky na Slovensku, ale i v Česku sú zúfalo nízke. Mnohí seniori sú odkázaní, len na pomoc štátu i v tomto dôsledku žijú dôchodcovia vo veľmi zlých sociálnych podmienkach, ktoré zároveň zhoršujú zdravotný stav. I keď majú seniori mnoho výhod a sú odbremenení od mnohých povinností, niektoré im zostávajú po celý život a to platenie nájomného, kúpa potravín a oblečenia a samozrejme iné výdavky. Poslednou možnosťou pre invalidných dôchodcov sa zvyčajne stávajú bezúčelové pôžičky, ktoré často využívajú na základné potreby, ako je platba nájmu, potravín, liekov či lekárskej starostlivosti.

Banky zvyčajne neponúkajú pôžičky ľuďom v staršom a neproduktívnom veku a tak sa zvyčajne obracajú na pomoc nebankových spoločností. Je možné nájsť výhodnú, ale i nevýhodnú pôžičku. Záleží na tom od ktorej nebankovej spoločnosti si pôžičku vybavujete, ako je finančne náročná a samozrejme ako dlho ju budete splácať. Nespoliehajte sa len na nebankové spoločnosti, ktoré vidíte neustále v televízii, ich väčší výber je možné nájsť aj na internete, kde si môžete jednotlivé nebankové subjekty porovnať, bez toho, aby na vás niekto tlačil alebo sa snažil oklamať.

I keď ste v staršom veku, nestrácajte hlavu a nenechajte sa uchlácholiť predajcami, ktorí vo vás vidia len vyššiu sumu peňazí, zamerajte sa na splátkový kalendár, na podmienky v zmluve a samozrejme na riziká nesplácania pôžičky. Je nutné si niekoľkokrát premyslieť, či je nutné, alebo vhodné brať si pôžičku, ak ju nebudete mať možnosť splácať.

 

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové pôžičky, Nebankové pôžičky, Pôžičky pre každého, Rýchle pôžičky a označen , , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.