Pôžička od nebankovky | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička od nebankovky

Ocitlo sa vaše meno v bankovom registri dlžníkov? Nechce vám banka požičať peniaze, pretože nemôžete zdokladovať svoj príjem?

Alebo máte už toľko rôznych pôžičiek, že vám v banke už ďalšiu jednoducho nedajú? Vo všetkých týchto prípadoch je pre vás riešením obrátiť sa so žiadosťou o pôžičku na nebankovú spoločnosť.

Nebankové spoločnosti sa zaoberajú požičiavaním finančných prostriedkov presne takým skupinám klientov, ktorým banka z akéhokoľvek dôvodu odmietla poskytnúť pôžičku.

Sú to ľudia, ktorí nemajú momentálne dostatočný príjem (nezamestnaní, dôchodcovia, matky na materskej dovolenke), takí, čo už niekedy mali problémy so splácaním úveru (majú záznam v bankovom registri dlžníkov), alebo často aj podnikatelia, či živnostníci, ktorým by na základe údajov v ich daňovom priznaní banka žiadnu pôžičku neposkytla.

Z toho vlastne vyplýva, že nebankovky požičajú peniaze prakticky komukoľvek.

Výhodou je, že pri vybavovaní pôžičky v nebankovej spoločnosti nepotrebujete žiadne doklady o príjme, či daňové priznania. Spravidla vám stačia len dva doklady totožnosti, musíte mať viac ako 18 rokov a mať trvalý pobyt na území SR, a ostatné už závisí hlavne na výške sumy, ktorú si chcete požičať.

Ak potrebujete len malú čiastku na krátky čas, môžete si peniaze požičať aj bez návštevy nebankovky, či bez návštevy pracovníka nebankovky u vás doma. Stačí jednoducho poslať SMS, alebo vyplniť on-line formulár na webe a niekedy sú ešte ten deň peniaze na vašom účte.

Ak potrebujete peniaze v hotovosti, alebo potrebujete požičať väčšiu sumu peňazí môžete navštíviť sídlo nebankovej spoločnosti, alebo si dohodnúť stretnutie s pracovníkom nebankovky u vás doma.

Pri vyšších sumách pôžičiek nebankové spoločnosti vyžadujú už nejakú formu zábezpeky. Tou sa môže stať napríklad vaše auto, byt, či chata. Skrátka akýkoľvek hnuteľný, či nehnuteľný majetok.

Úrokové sadzby pri pôžičkách od nebankoviek sú vo všeobecnosti o dosť vyššie, ako v bankách, ale vzhľadom na rizikovosť návratnosti takýchto pôžičiek je to pochopiteľné.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové pôžičky, Rýchle pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.