informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička na zmenku bez administratívy

Čo je zmenka? Zmenka je cenný papier, vďaka ktorej má majiteľ nárok žiadať finančnú čiastku v dohodnutom období.

Zmenka môže byť nástroj k získaniu úveru alebo ako nástroj na získanie hotovosti pred dobou splatnosti. Použitie zmenky je také, že klient podpíše s veriteľom zmluvu o pôžičke, kde veriteľ poskytne určitú čiastku peňazí.

Aby bola zmenka platná, musí obsahovať:

  • Označenie, že sa jedná o zmenku
  • Bezpodmienečný sľub, že zaplatí určitú sumu peňazí
  • Dátum splatnosti
  • Uvedenie osoby, ktorej má byť zaplatená
  • Miesto splatnosti
  • Podpis a dátum, kde bola zmenka podpísaná
  • V neposlednej rade a to najdôležitejšie je podpis

Jej hlavnou výhodou je určite to, že je takmer bez administratívy a je platným cenným dokumentom.  Na dnešnom trhu ste sa už mohli stretnúť aj s pôžičkami na zmenku, ktoré sú v poslednej dobe veľmi obľúbené.  Tieto pôžičky sú vyhľadávané ľuďmi, ktorí potrebujú peniaze takmer okamžite, bez administratívy a bez rôznych potvrdení.

Výhodou je i to, že financie môžete využiť napríklad na splátky na auto, na nájom, na opravu bytu či dokonca pri podnikaní.  Požiadať o ňu môžu aj rizikoví žiadatelia, ktorými sú hlavne mamičky na materskej dovolenke a dôchodcovia. Pôžička je poskytovaná od 1000 € až po 80 000 €, čiastka sa poskytuje v hotovosti, splatiť ju je možné aj predčasne bez poplatkov a dnes ju môžete vybaviť aj online z pohodlia svojho domova.

 

Tento příspevěk byl zaslán Dopyt pôžičiek, Pôžičky na zmenku, Pôžičky s ručením, Rýchle pôžičky a označen , , , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.