Pôžička na splatenie úverov | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička na splatenie úverov

Zabezpečiť všetky potreby svojej rodiny a žiť moderným komfortným spôsobom života, by sa v dnešnej dobe dalo  bez pôžičiek len veľmi ťažko.

Šetriť si peniaze, keď veci sú zo dňa na deň drahšie, sa veľmi neoplatí, a kým by ste našetrili väčšie sumy, tak by ste tú vec, na ktorú ste šetrili, pravdepodobne už ani nepotrebovali. Skrátka v dnešnej dobe je jednoduchšie zobrať si tovar, či služby na splátky, alebo si na ne požičať.

Lenže čo ak sa vám stane, že si tých pôžičiek naberiete príliš veľa, a akosi vám to s tými splátkami prerastie cez hlavu? Zrazu zistíte, že máte 5 malých pôžičiek a 8 vecí na splátky, a keď k tomu pripočítate splátky za hypotekárny úver, nezostáva vám dostatok peňazí ani na nájom.

V takomto prípade je pre vás riešením vyplatiť všetky tieto malé pôžičky tak, že si na ich vyplatenie zoberiete jednu „veľkú“ pôžičku. Možno si poviete, že čo je to za nápad riešiť takýto problém ďalšou pôžičkou. Jedna veľká pôžička, pomocou ktorej splatíte všetky doterajšie dlhy vám však dokáže ušetriť naozaj celkom peknú sumičku.

Pôžičku na splatenie úverov ponúkajú okrem nebankových spoločností aj niektoré banky. Na tento účel môžete využiť ktorýkoľvek z bezúčelových úverov, ktoré ponúkajú. Požiadať o takýto úver v banke môžete však len vtedy, ak ste doteraz poctivo a načas platili všetky splátky. Banka vám potom vypočíta takú splátku, ktorú budete zo svojej výplaty schopní splácať.

Ak ste sa ale v minulosti akýmkoľvek spôsobom voči banke prehrešili (tým, že ste neplatili splátky včas, alebo vám na účet pravidelne nepribúdalo dostatočné množstvo peňazí), mali by ste radšej požiadať o pôžičku na splatenie úverov niektorý z nebankových subjektov. Nebankovky neposudzujú svojich klientov tak prísne ako banky a hlavne vám požičajú peniaze aj vtedy, ak sa vaše meno nachádza v bankovom registri neplatičov.

Skrátka nebankovke je v podstate úplne jedno, či máte pôžičku z čoho splácať. Ak ju totiž splácať nebudete, prídete o váš majetok, ktorým ste pôžičku zabezpečili. Takže nebankovka nebude na vašom úvere škodovať v žiadnom prípade. To len vy by ste si mali poriadne rozmyslieť, či úver budete schopní splácať. Je to len a len vo vašom záujme.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky na zmenku, Pôžičky online a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.