informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička na počkanie

Kto z vás môže povedať, že sa ešte nikdy neocitol v situácii, že mu jednoducho chýbali peniaze?

Mohlo to byť len pár centov v potravinách, alebo to mohlo byť pár desiatok eur na účet za elektriku, každopádne sa už v podobnej situácii ocitol asi každý.

Keď vám však chýba len pár eur, zvyčajne sa to dá jednoducho vyriešiť. Ak vám však chýba už niekoľko desiatok eur, začína to byť problém.

Na takéto prípady je výhodné mať na vašom účte zriadené povolené prečerpanie, alebo kreditnú kartu.

Tieto typy úverov vám banka dokáže poskytnúť aj na počkanie, v prípade, že ste jej overený dlhoročný klient, ktorý má na svojom účte dostatočný pravidelný pohyb peňazí a nemali ste v minulosti nejaké problémy so splácaním svojich pôžičiek.

Takisto rýchlo sa dajú v banke vybaviť aj spotrebné úvery na menšie sumy. Samozrejme znova musíte byť klientom banky dlhší čas, a musí vám na účet v tejto banke chodiť výplata. Banka potom na základe obratov na vašom účte, zistí vašu momentálnu finančnú situáciu a v niektorých prípadoch potom nemusí vyžadovať ani potvrdenie o príjme.

Ďalšou špecifickou formou expresnej pôžičky od banky, je SMS pôžička od Poštovej banky. V tomto prípade ani nemusíte navštíviť banku osobne, stačí len poslať SMS. Celá komunikácia s bankou potom prebieha cez SMS, a vy môžete mať peniaze na účte ešte ten deň.

Aj napriek tomu, že v niektorých prípadoch dokážete vybaviť pôžičku na počkanie aj v banke, stále ale  vedú v takýchto typoch pôžičiek nebankové spoločnosti. Okrem SMS pôžičiek a pôžičiek cez internet, môžete vybaviť takúto pôžičku aj telefonicky, alebo vás môže pracovník nebankovej spoločnosti navštíviť u vás doma.

V každom z týchto prípadov môžete mať peniaze k dispozícii prakticky okamžite a okamžite ich aj môžete začať používať.

Skrátka v rýchlosti vybavenia pôžičky stále vedú nebankovky. Preto ak potrebujete požičať peniaze skutočne rýchlo, neváhajte využiť ich ponuku.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.