informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička na dovolenku

Súčasné trendy ekonomického vývoja držia človeka v neustálom napätí. Zo mzdy alebo iného príjmu sa odkladá čoraz ťažšie, pretože je väčšinou celý spotrebovaný životnými nákladmi alebo základnými potrebami.

S príchodom letného obdobia však ľudia túžia po oddychu pri mori alebo v horách. Z reklám a pútačov sa na nich valia obrázky idylických destinácií či dobrodružných miest. Možnosti  cestovania sú prakticky neobmedzené a s trochou šťastia sa dajú nájsť last minut zájazdy za vynikajúce ceny. Jediné čo vás drží pri zemi je zostatok na účte. Podobná nezávideniahodná situácia postihuje čoraz viac ľudí.

Z toho dôvodu sa u nás rozmáhajú, takzvané dovolenky na splátky a ľudia si za týmto účelom berú úvery od rôznych spoločností. Nejde pritom o nič zvláštne, doba je jednoducho taká a relax si týmto spôsobom zabezpečili už tisíce klientov.

Ak máte záujem získať prostriedky na zaplatenie dovolenky, je pre vás najvhodnejší bezúčelový úver, teda pôžička na čokoľvek alebo spotrebný úver. Ide o veľmi dostupnú peňažnú službu, ktorú poskytuje takmer každá  finančná spoločnosť. Stačí preukázať pravidelný mesačný príjem alebo inú záruku schopnosti splácania.

V prípade, že sú všetky doklady v poriadku, dostanete peniaze do niekoľkých dní. To platí najmä u nebankových spoločností.

V bankách je proces schvaľovania žiadosti o úver spravidla dlhší a trvá aj mesiac, preto sa využitie ich služieb neodporúča pri last minute ponukách.

V prípade, že vám na zaplatenie dovolenky chýba menšia suma, povedzme 100€, informujte sa možnostiach vydania kreditnej karty alebo zriadenia povoleného prečerpania. Banky tieto služby bežne poskytujú klientom s pravidelným príjmom a dostatočným obratom na účte.

Pokiaľ do tejto kategórie spadáte, budete mať kedykoľvek možnosť získať voľné finančné prostriedky bez nutnosti podávania žiadostí a čakania na ich schválenie. Stačí prísť k najbližšiemu bankomatu a peniaze vybrať. Ak ich stihnete splatiť vo vymedzenej dobe (niekoľko mesiacov), banka si nebude účtovať žiadne úroky.

 

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové pôžičky, Novinky, Pôžičky na čokolvek, Rýchle pôžičky, Spotrebiteľský úver a označen , , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.