informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička cez SMS

Požičať si v dnešnej dobe peniaze nie je vôbec žiadny problém. Banky, nebankové spoločnosti a rôzne splátkové spoločnosti ponúkajú možnosť požičať si peniaze, alebo vziať si tovar na splátky skutočne pre všetky skupiny klientov. Nie je problém požičať si ani keď ste nezamestnaní, alebo dôchodca.

Aj  spôsoby požičiavania peňazí sa stávajú čoraz modernejšími a dostupnejšími. Dnes už kvôli pôžičke nemusíte navštevovať banku, či nebankovú spoločnosť, v mnohých prípadoch si môžete požičať peniaze napríklad prostredníctvom internetu. Táto možnosť sa týka hlavne nebankových spoločností.

Stačí ak vyplníte na webovej stránke nebankovej spoločnosti formulár, a za krátku chvíľu vás kontaktuje ich pracovník, aby si s vami dohodol podrobnosti vašej pôžičky. Následne vás ešte ten deň navštívi finančný agent, ktorý vám až k vám domov prinesie zmluvu a peniaze. Je to skrátka také jednoduché, že by sa mohlo zdať, že už to ani jednoduchšie nemôže byť. Ale môže. Ešte jednoduchším spôsobom na vybavenie úveru je SMS pôžička.

SMS pôžičku poskytuje okrem rôznych nebankových spoločností aj Poštová banka a jej vybavenie je skutočne maximálne jednoduché. Stačí ak z pohodlia vášho domova napíšete SMS na číslo spoločnosti, ktorú chcete požiadať o úver.

V tejto SMS je potrebné uviesť sumu, o ktorú žiadate, vaše meno a priezvisko, adresu trvalého pobytu, vaše rodné číslo, číslo občianskeho preukazu a číslo účtu, na ktorý majú byť peniaze poukázané (to všetko bez diakritiky a bez medzier) a zanedlho vám príde SMS správa s parametrami vášho úveru (počet splátok, výška splátky). Ak sa vám tieto parametre zdajú v poriadku, napíšete potvrdzujúcu SMS v znení „SÚHLASÍM“, a tým je vaša zmluva o úvere potvrdená.

Potom už len stačí počkať, kým vám na vašom mobilnom telefóne „pípne“ správa, že peniaze boli prevedené na váš účet, čo býva spravidla ešte ten deň. No povedzte, môže to byť ešte jednoduchšie?

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky online, Rýchle pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.