informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Oberbank hypotéky

Pôvodom rakúska spoločnosť Oberbank je na našom trhu stabilným poskytovateľom finančných služieb. Jej materská firma Oberbank AG bola založená v roku 1869 a už od začiatku sa orientuje na dva prvky svojho úspechu, tradíciu a pokrok.

Oberbank sa na Slovensku objavila v roku 2009 a  ako nezávislá dynamická regionálna banka zamútila stojaté vody nášho bankovníctva. Vyprofilovala sa ako spoločnosť so silnou orientáciou na klienta , výbornou kvalitou služieb a vysokým štandardom.

V oblasti hypoték patrí k špičke a v konkurenčnom boji výrazne dominuje. Jej úver na prefinancovanie bývania sa pohybuje na prvých priečkach rebríčkov výhodnosti hypoték a čerpá ho čoraz viac spokojných klientov.

Jeho získanie je podmienené ručením inou nehnuteľnosťou bez uvalenej ťarchy. Prostriedky, ktoré môžete čerpať predstavujú maximálne 80% z hodnoty, ktorú založenej nehnuteľnosti určí znalec. Preukázať tiež musíte pravidelný mesačný príjem. Úver je splácaný v mesačných splátkach a doba splácania je stanovená v rozmedzí od 3 do 25 rokov. Úročenie úveru je variabilné a je založené na aktuálnej hodnote úrokovej sadzby.

Výška úročenia sa prepočítava každé 3 mesiace  a podľa momentálnej situácie dochádza k jej zvýšeniu alebo zníženiu. Zmeny sú transparentné a klient sa o všetkom včas dozvie. Tieto zmeny majú za následok aj úpravu mesačnej splátky.

Úver je možné čerpať jednorázovo alebo vo viacerých častiach, označované aj ako tranže, podľa vybraných období.

Oproti ostatným bankám Oberbank svojim klientom ponúka väčšinou úroky nižšie o jedno percento, čím sa stáva jedným z najvýhodnejších riešení financovania nehnuteľností. Vstupný poplatok je tiež pomerne nízky, dosahuje sumu 330 €.

Aktuálna úroková sadzba v Oberbank je 4% p.a. Ak teda založíme nehnuteľnosť v hodnote 75 000 € a budeme si chcieť požičať 45 000 € na dobu 15 rokov, celkovo zaplatíme 60 999 € a mesačne budeme platiť 336 €.

Tento příspevěk byl zaslán Hypotekárné úvery, Hypoúvery, Novinky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.