informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Najvýhodnejšie pôžičky

Najvýhodnejšia pôžička by bola taká, ktorú by sme vôbec nepreplatili, alebo ešte lepšie, keby bola „nenávratná“.

Bohužiaľ takú neposkytuje žiadna banka, a nebankovka už vôbec nie, a tak vám zostáva už len vybrať si tú najvýhodnejšiu pôžičku spomedzi tých, ktoré sú v ponuke.

Keď sa rozhodnete vziať si pôžičku, určite sa oplatí urobiť si poriadny „prieskum trhu“. Samozrejme ak potrebujete expresnú pôžičku v nie veľkej sume, nemáte na žiadny prieskum čas a obrátite sa na toho, kto vám ju dokáže poskytnúť najrýchlejšie.

Ale ak si plánujete požičať väčší obnos peňazí, môžete si správnym výberom banky a produktu ušetriť často naozaj peknú sumičku.

Ako teda postupovať, aby ste nenaleteli na reklamný ťahák a nezaplatili za pôžičku zbytočné peniaze navyše? V prvom rade nesmiete zabudnúť, že hoci úrok je veľmi dôležitým kritériom pri posudzovaní výhodnosti úveru, nie je predsa len jediným dôležitým číslom, ktoré si pri výbere najvýhodnejšej pôžičky treba všímať.

Okrem úrokovej sadzby sú dôležitým ukazovateľom pri rozhodovaní sa o výhodnosti úveru aj poplatky a zmluvné sankcie, ktoré sa u jednotlivých bankových produktov niekedy dosť výrazne líšia.

Treba si preto poriadne preskúmať ponúkané bankové produkty, porovnať si úrokové sadzby, poplatky za spracovanie úveru, za vedenie účtu, za podanie žiadosti a porovnať tiež sankcie pri predčasnom splatení úveru, alebo pri omeškaní splátky, a potom sa na základe komplexných informácií rozhodnúť pre ten najvýhodnejší produkt pre vás.

Potom sa určite vyhnete nepríjemným prekvapeniam, ktoré by vám mohli znepríjemniť život počas doby splácania pôžičky. A verte, že tvrdenie, že to ste predsa nemali odkiaľ vedieť, by vám určite nijako nepomohlo.

Tento příspevěk byl zaslán Bankové pôžičky, Novinky, Pôžičky s ručením a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.