informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Mladomanželská pôžička VUB

Jednou z nie mnohých bánk na Slovensku, ktoré sa odhodlali ponúkať mladomanželskú pôžičku je aj Všeobecná úverová banka. Mladomanželská pôžička VÚB má názov flexipôžička pre mladomanželov.

Podmienky pre získanie flexipôžičky pre mladomanželov od VÚB sú rovnaké ako u všetkých ostatných bánk.

  • Vek oboch manželov do 35 rokov
  • Trvanie manželstva minimálne 2 roky
  • Celkový priemerný spoločný mesačný príjem manželov nesmie byť vyšší ako 2,6 násobok priemernej mesačnej mzdy v predposlednom ukončenom kalendárnom štvrťroku pred podaním žiadosti

Na rozdiel od zvýhodnenej hypotéky pre mladých sa príjmy mladomanželov neposudzujú každý zvlášť, ale spoločne a úrokové zvýhodnenie platí počas celého obdobia splatnosti pôžičky, bez ohľadu na to, či sa výška zvýhodnenia v budúcnosti zmení a ako sa zmení.

Flexipôžičku pre mladomanželov poskytuje VÚB v sume od 490 do 10 000 Eur s dobou splatnosti od 1 do 7 rokov. Táto flexipôžička je úročená zvýhodnenou úrokovou sadzbou vo výške 6,40%. Súčasne musíte zaplatiť poplatok za poskytnutie pôžičky vo výške 2% z výšky pôžičky a 2 Eurá mesačne za vedenie úverového účtu.

Výhodou tohto typu úveru je okrem nízkej úrokovej sadzby, ktorá je rovnaká počas celej doby splácania úveru, aj to, že nemusíte mať žiadne zabezpečenie, a môžete ho použiť na čokoľvek.

Nevýhodou je, že len malé percento manželských párov spĺňa všetky podmienky potrebné na schválenie žiadosti o túto pôžičku.

Každopádne nemenná zvýhodnená úroková sadzba počas celého obdobia splácania je určite dostatočným dôvodom, aby ste si, ak spĺňate všetky podmienky, o tento úver požiadali. A ak ho dostanete, dajte si pozor, ak sa totiž počas splácania úveru rozvediete, alebo ho nebudete splácať, môžete o príspevok prísť.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky na čokolvek, Rýchle pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.