Mikro úver | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Mikro úver

Mikro úver je takzvaná malá pôžička, ktorú vám môže poskytnúť buď sama banka, alebo nebanková spoločnosť. Väčšina subjektov má dané maximum aj minimum splátky, ktorú vám môže poskytnúť.

Najčastejšie to je od 2 500 až po 50 000 eur. Doba splatnosti môže byť rôzna, samozrejme vy si vyberiete koľko budete mesačne platiť a od toho sa pochopiteľne odvíja doba splatnosti pôžičky.

Aj tu existujú dané hranice a to také, že pôžičku musíte splatiť maximálne do štyroch rokov. Je tu možnosť odkladu prvej splátku až na šesť mesiacov. Tieto pôžičky sa neposkytujú všetkým ľuďom, iba danej skupine. Vhodné sú najmä pre malých a stredných podnikateľov, ktorý pre svoj rozkvet potrebujú financie.

Tieto úvery prispievajú k rozvoju týchto podnikateľov, zvyšujú väčšiu šancu ich prežitia vo veľkej konkurencii a napomáhajú k celkovej zamestnanosti a tvorbe nových pracovných miest na celom území Slovenska.

Mikro úver môže dostať podnikateľ, ktorý zamestnáva maximálne 50 ľudí a má ročný obrat do 7 milióna eur pričom maximálna bilancia musí byť maximálne 5 miliónov eur. Tento úver nemôže dostať podnikateľ, ktorý je trestne stíhaný poprípade je už právoplatne odsúdený súdom, alebo má pozastavenú podnikateľskú činnosť.

Avšak ak spĺňate aj tieto podmienky, nie vždy vám tento úver môže banka poskytnúť. Banka si vyberá z desiatky záujemcov a vyberie si len tých, pri ktorých sa navrátia oveľa väčšie financie ako tie, ktoré boli vynaložené na vašu pôžičku.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové úvery a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.