informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Hypotéka bez ručenia

V prípade že potrebujete nutne získať peniaze a nie ste vlastníkom nehnuteľnosti, je to veľký problém. Problém spočíva v tom, že pôžičku nemáte ako zaručiť pri prípadnom nesplácaní.

Preto väčšina bánk či nebankových inštitúcii radšej požičiava peniaze iba v prípade že hypotéku máte ako zaručiť. Niektoré inštitúcie ponúkajú rôzne hypotéky, no s menšími sumami a to hlavne preto, lebo neručíte.

V prípade že máte záujem o hypotéku bez ručenia, vyhnite sa nebankovým inštitúciám, ktoré často nevyhovujú vaším potrebám. Práve preto sa obráťte hlavne na bankové inštitúcie, tu spravidla musíte spĺňať oveľa viac špecifických podmienok , no výhodou tejto hypotéky je aj to, že získate nižšie úrokové sadzby oproti ostatným hypotékam. Kritériom bánk je aj čistý bankový register, ktorý určuje komu hypotéku bez ručenia môže banka poskytnúť.

Bohužiaľ väčšina ľudí neplatí banke načas a tým pádom toto kritérium nespĺňa a preto je asi najlepším spôsobom obrátiť sa na nebankovú spoločnosť, ktorá vám úver bez ručenia poskytne, no dajú vám väčšiu úrokovú sadzbu.

Hypotéka bez ručenia je ideálnym riešením vtedy, keď potrebujete ihneď získať menšiu finančnú čiastku. Ak banku alebo nebankovú inštitúciu oslovíte s tým, že chcete väčšiu finančnú čiastku, je viac ako pravdepodobné že neuspejete.

Zárukou banky aby vám poskytla financie je ,že máte dostatočný mesačný príjem na to, aby ste dokázali bezproblémovo splácať všetky mesačné splátky do stanoveného dátumu.

U nebankových inštitúcii je toto vybavovanie veľmi jednoduché, stačí ak vyplníte niekoľko vecí a pôžičku vám hneď poskytnú. Hypotéku bez ručenia si môžete vybaviť dokonca aj cez internet u nebankových inštitúcii, len treba dávať pozor na ďalšie poplatky a rôzne sankcie.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové hypotéky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.