informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Hypotéka bez dokladovania príjmu

Hypotéka bez dokladovania príjmu je veľmi zaujímavou ponukou nielen pre rodiny s deťmi ale aj pre rôznych podnikateľov, ktorý majú nesprávne nadstavené daňové priznania tak, aby neplatili vysoké DPH.

Príkladom hypotéky bez dokladovanie príjmov je americká hypotéka. V súčasnej dobe je veľa bankových či nebankových inštitúcii na slovenskom trhu, ktoré ponúkajú tento druh hypotéky.

Keďže je táto hypotéka veľmi riziková, banka od vás bude žiadať viac špecifických požiadaviek. Príkladom jednej z požiadaviek je aj to, aby bol žiadateľ o hypotéku zamestnaný viac ako jeden rok. Všetky tieto riziká, ktoré banka musí podstúpiť sa odrazia aj na výške úrokov, ktorými úver môže veľmi priťažiť a nemusí byť až taký výhodný.

Klient pri požadovaní hypotéky bez dokladovania sa musí uspokojiť s tým, že banka ponúka iba časť sumy nehnuteľnosti. Obvykle to býva približne okolo 70 percent, no nájdu sa aj také inštitúcie, ktoré ponúkajú úplnú sumu nehnuteľnosti.

Banky síce poskytujú tieto hypotéky bez dokladovania príjmov, to však neznamená že a k nej dostanete tak rýchlo. Banky si žiadateľa preverujú, každá ma na to svoj postup, no obvykle sú zdrojom informácii napríklad úverové registre.

Poplatky pri tejto hypotéke sú takmer rovnaké ako pri obyčajnej. Rozdielne sú tu najmä úrokové sadzby a maximálna výšky úveru. Hypotéka bez dokladovania príjmu je vhodná pre všetkých, ktorý potrebujú rýchlo získať peniaze na kúpu rôznej nehnuteľnosti.

Tento příspevěk byl zaslán Hypoúvery a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.