informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Fínska pôžička

Fínska pôžička je aj napriek svojmu cudzokrajnému názvu vo svojej podstate vlastne obyčajnou SMS pôžičkou.

Teda vlastne nie úplne obyčajnou, pretože prvotnú žiadosť môžete okrem poslania SMS, riešiť aj zaslaním formulára na internetovej stránke spoločnosti. Ale celá ďalšia vaša komunikácia s touto spoločnosťou sa v obidvoch prípadoch uskutočňuje prostredníctvom SMS.

Postup je skutočne veľmi jednoduchý. Stačí poslať SMS na telefónne číslo spoločnosti, ktorá túto pôžičku poskytuje a uviesť v nej čiastku, vaše meno a priezvisko, rodné číslo, číslo OP, bankové spojenie a vašu adresu, mesto a PSČ,(všetko bez diakritiky a oddelené medzerami),  alebo vyplniť formulár, ktorý sa nachádza na internetovej stránke.

Následne vám, spravidla do niekoľkých minút, príde SMS so schválením, prípadne zamietnutím vašej žiadosti. Ak ste v žiadosti uviedli, že chcete poslať peniaze na účet, za pár hodín vám na ňom pribudnú. Ak ste uviedli, že chcete peniaze poslať na poštovú adresu, trvá spravidla najviac 4 dni, kým sú vám peniaze doručené.

Fínska pôžička sa poskytuje v sume v rozmedzí od 25 do 250 Eur, pričom suma je ešte závislá na tom, či už ste si od spoločnosti niekedy požičiavali, alebo nie. Ak si chcete požičať prvýkrát, môžete požiadať maximálne o sumu 75 Eur.

Ak ste už boli zákazníkom spoločnosti, závisí výška sumy, o ktorú môžete žiadať od vašej platobnej histórie.

Fínska pôžička sa poskytuje len na obdobie 15 dní, ide teda o extrémne krátkodobú pôžičku a platí sa za ňu poplatok 6,25 Eur za každých požičaných 25 Eur. To znamená, že za pôžičku 75 Eur, zaplatíte po 15 dňoch poplatok 18,75 Eur, čo je skutočne dosť vysoká suma.

Treba si však uvedomiť, že spoločnosť vám požičiava peniaze s veľkým rizikom, nakoľko nevyžaduje žiadne potvrdenia. Preto je na vás, či sa rozhodnete túto pôžičku niekedy využiť.

Tento příspevěk byl zaslán Rýchle pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.