informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Diskontný uver

Diskontný úver môže poskytnúť banka, alebo ktorákoľvek nebanková inštitúcia, ktorá úver ponúka predložiteľovi zmenky. Na rozdiel od iných úverov, nejedná sa o dlhodobý úver, ktorý budete musieť splácať až niekoľko rokov či mesiacov, ale naopak jedná sa o krátkodobý úver so splatnosťou niekoľko mesiacov.

Tento úver funguje na princípe toho, že banka od vás spomínanú zmenku od vás kúpi, no neskôr bude požadovať jej úplné splatenie. V prípade že zmenka nie je splatená do stanoveného dátumu, banka sa obracia na pôvodného držiteľa zmenky od ktorého neskôr žiada úplné splatenie.

Výhody

Diskontný uver má nespočetne mnoho výhod, jednou z výhod je aj nízka úroková sadzba a taktiež nie sú potrebné rôzne potrebné záruky ako u mnohých úveroch. Rýchla je aj jednanie s bankou alebo nebankovými inštitúciami, diskontný uver vybavíte pomerne rýchlo a úver môžete čerpať ešte pred splatnosťou zmenky.

Podmienky úveru

Ak o tento úver javíte vážny záujem, musíte spĺňať podmienky, no každá banka si vyžaduje špecifické podmienky a niekedy nemusia byť vždy podľa vašich predstáv.

Diskontný uver môže získať len osoba staršia ako osemnásť rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky. Zmenkový úver je vhodný ako pre obyčajných ľudí tak aj pre podnikateľov, stačí ak oň požiadate a budete spĺňať všetky podmienky.

Tento příspevěk byl zaslán Spotrebiteľský úver a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.