Bezúčelové úvery | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Bezúčelové úvery

Bezúčelové úvery sú úvery, pri ktorých nebudete dokladovať účel využitia peňazí, ktoré vám poskytnú. Tento úver vám môže poskytnúť banková aj nebanková spoločnosť, no v každom prípade uprednostníte banku a vyhnete sa tak možným podvodom.

Niekedy sa tieto úvery označujú taktiež ako pôžičky na čokoľvek. Keďže banka ani nebankové spoločnosti neskúmajú využitie pôžičky, môžete ju použiť na čokoľvek, dokonca aj na splatenie vašich dlhou či na zakúpenie dovolenky.

V prípade že vyžadujete od banky alebo nebankovej spoločnosti menšiu finančnú čiastku, banky nevyžadujú zabezpečenie úveru, no v prípade že chcete väčšiu finančnú čiastku býva najviac využívané zabezpečenie úveru ručiteľa. V niektorých špecifických prípadoch banky vyžadujú zabezpečenie finančnými prostriedkami.

Maximálna výška pôžičky, ktorú si môžete požičať sa pohybuje pri cifre 30 000 eur. Dĺžka splatnosti úveru sa pohybuje od niekoľkých mesiacov až po 10 rokov.

Splácanie dlhu si určí každý sám a pochopiteľne od toho závisí dĺžka splatnosti. Splácanie si avšak musí sledovať sám klient pretože sa nedajú nastaviť klasické mesačné splátky.

Ako pri každom úvere tak aj pri tomto sú isté podmienky, ktoré musíte spĺňať. Jednou z podmienok je aj to že musíte byť fyzická osoba staršia ako 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky. V každom prípade je tento typ úveru vhodný pre rôznych ľudí, či už pre študentov alebo pre rodiny s deťmi.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky na čokolvek a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.