Bezúčelová pôžička SLSP | Pôžičky online
informácie o pôžičkách, úveroch a hypotékach
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov
Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Bezúčelová pôžička SLSP

Každá jedna banka má vo svojej ponuke bezúčelové pôžičky, pretože o ne majú ľudia naozaj záujem. Výnimkou nie je ani Slovenská Sporiteľňa. V jej prípade nesie takáto pôžička názov „spotrebný úver na čokoľvek“.

Slovenská Sporiteľňa poskytuje svojim klientom niekoľko dôvodov, prečo by si ju mali ľudia vybrať. O túto pôžičku môže požiadať každý občan Slovenskej Republiky, ktorý má medzi 18 a 65 rokov. Najnižšia možná suma, ktorá sa dá požičať je 700 eur, pričom človek môže pôžičku splácať až desať rokov.

K ďalším výhodám spotrebného úveru na čokoľvek patrí garancia nezvýšenia úrokovej sadzby. Keďže práve úrok je to, čo pri pôžičkách hrá naozaj dôležitú úlohu, tento fakt poteší každého klienta.

Banka navyše myslí aj na to, že nie každý človek si môže dovoliť splácať pôžičku tak ako to ukazuje tabuľka a preto dokáže každému klientovi prispôsobiť splácanie podľa jeho možností.

Ak sa človek počas splácania pôžičky dostane k nejakým nečakaným peniazom, môže navyše doplatiť pôžičku skôr ako mal pôvodne v pláne. Ďalšou výhodou bezúčelového úveru od Slovenskej Sporiteľne je fakt, že k nemu nepotrebuje človek ručiteľa.

Ak teda máte v Slovenskej Sporiteľni účet, vyskúšajte od nich aj pôžičku. Urobilo tak už mnoho ľudí pred vami. Uvidíte, že budete spokojný a o niekoľko dní si budete užívať peniaze z pôžičky tak ako len chcete.

Tento příspevěk byl zaslán Novinky, Pôžičky na čokolvek a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.